47

Yıllık Tecrübe
Hakkımızda

Kadıoğlu Plastik

Kadıoğlu Plastik Fevzi KADIOĞLU önderliğinde kurulan bir aile şirketidir. 1973 yılından bu yana süre gelen büyük bir ticari deneyim ile sanayi sektörüne ilk adımı 2006 yılında atmıştır. Nevşehir Organize Sanayi Bölgesin 18.000 m2 açık 3.000 m2 kare kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Kadıoğlu Plastik Geri Dönüşüm ve Tarımsal sulama boruları üretimi olmak üzere iki ayrı alanda faaliyet göstermektedir. Her yıl üretim ağını geliştirerek büyüyen firmamız daha iyi kalite sunmak, daha çok istihdam sağlamak, güvene dayalı ve müşteri odaklı pazarlama anlayışıyla hizmetimizi tüm yurt içine ve yurt dışına taşımak amacındadır.

Misyonumuz

Uluslararası ürün standartlarına uygun, bilgiye ve araştırma geliştirme çalışmalarına önem veren, kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutan, bulunduğu pazarda çıtayı yükseltmeyi ve dünya çapında bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz sektörde kaliteli, güvenilir, topluma faydalı ve çevreye duyarlı, güvenilir ürün ve hizmet sunmak.

Tanıtım Videosu

Kadıoğlu Plastik

Features

GET EVERY ABLE ANSWERS.

Logistics is generally the detailed organization and implementation of a complex operation. In a ecos general business sense, logistics.

Logistics is generally the detailed organization and implem entation of a complex operation. In a general business sense, logistics is the management of the flow of things between the point of origin and the point of consumption in order to meet requirements of customers or corporations.

Over the years, a wide range of developments and innovations in the global IT arena have led to many new IT-enabled devices and services being produced. Moreover, there is need for IT today as well. Countries and populations that are led by the growing.

Video Galeri

Kadıoğlu Plastik

Fotoğraf Galeri

Kadıoğlu Plastik